MŠ BĚLÁ

AKTUALITY MŠ

Výrobky se budou prodávat v sobotu 30. 11. v základní škole a v neděli 1. 12. u rozsvěcování vánočního stromu.

Děkujeme za Vaši pomoc a podporu!

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO ZŠ A MŠ - 8. 10. 2019

Dne 8. 10. 2019 jsme navštívili divadelní představení v Hlučíně. Představila se nám loutkoherecká skupina Loudadlo spolupracující s Českou televizí se svou revue Na kouzelném paloučku. Jednalo se o představení určené pro děti od 3 do 10 let na černo-divadelní scéně. Žáci byli aktivně zapojeni do představení, soutěží a písniček. V 60ti minutové revue jsme mohli vidět také Jů a Hele. Dětem se představení moc líbilo a už se společně těšíme na další podobné akce :)

Kolektiv ZŠ a MŠ Bělá

Na výdaje na školáka lze žádat úřad práce o jednorázovou dávku

17. 9. 2019 - Návštěva MŠ PÍŠŤ - Divadlo Smíšek, Malované zpívání

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ V MŠ

Oznamujeme rodičům a zákonným zástupcům dětí, že provoz MŠ Bělá začne v pondělí

2.9.2019 v 6:30 hod. - 10. 7. 2020

Provozní doba v MŠ je: 6:30 - 16:00 hod.

Prosíme rodiče dětí, které nastoupí do MŠ začátkem září, ať je přihlásí ke stravování v ŠJ Chuchelná u vedoucí ŠJ Milušky Poštulkové buď osobně nebo telefonicky na číslech 553 650 156 a 553 650 902, popřípadě mohou zanechat vzkaz na záznamníku.

Příspěvek KPŠ za šk.rok 2019/2020 činí: 250,- Kč za rok v hotovosti v MŠ Bělá /vybírají pedagogičtí pracovníci/

Prosíme rodiče, ať si děti do MŠ přinesou:

• Pohodlné oblečení na pobyt ve třídě
  • Pohodlné oblečení na pobyt venku
  • Přezůvky (pantofle nejsou vhodné z bezpečnostních důvodů)
  • Náhradní oblečení (možnost polití, pomočení ...)
  • Plastový kelímek na pití
  • Pyžamo (v případě, že Vaše dítě bude v MŠ spát)
  • Papírové kapesníky (jedno celé balení na měsíc)

Jiné osobní potřeby a hračky z domova si děti nosí do MŠ jen po domluvě rodičů s učitelkou. Jedná se o hračky, ke kterým mají děti citové pouto a často jim výrazně pomáhají urychlit adaptaci na nové prostředí. Ostatní hračky jsou zakázány do MŠ nosit.

Těší se na Vás kolektiv MŠ

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ