MŠ BĚLÁ

AKTUALITY MŠ

PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ - UZAVŘENÍ MŠ

Na základě rozhodnutí zřizovatele a ředitelky ZŠ a MŠ Bělá bude Mateřská škola Bělá od 17. března 2020 od 6:30 hodin uzavřena do odvolání. O dalším vývoji Vás budeme včas informovat. Pevně věříme, že budete vnímat toto opatření jako důležitý preventivní krok k minimalizaci rizika k přenosu onemocnění. Velice Vám děkujeme za pochopení.
Mgr. Ivana Matějková, ředitelka školy

FOTOGRAFIE ÚNOR

INFORMACE PRO RODIČE DĚTÍ V MŠ

Oznamujeme rodičům a zákonným zástupcům dětí, že provoz MŠ Bělá začne v pondělí

2.9.2019 v 6:30 hod. - 10. 7. 2020

Provozní doba v MŠ je: 6:30 - 16:00 hod.

Prosíme rodiče dětí, které nastoupí do MŠ začátkem září, ať je přihlásí ke stravování v ŠJ Chuchelná u vedoucí ŠJ Milušky Poštulkové buď osobně nebo telefonicky na číslech 553 650 156 a 553 650 902, popřípadě mohou zanechat vzkaz na záznamníku.

Příspěvek KPŠ za šk.rok 2019/2020 činí: 250,- Kč za rok v hotovosti v MŠ Bělá /vybírají pedagogičtí pracovníci/

Prosíme rodiče, ať si děti do MŠ přinesou:

• Pohodlné oblečení na pobyt ve třídě
  • Pohodlné oblečení na pobyt venku
  • Přezůvky (pantofle nejsou vhodné z bezpečnostních důvodů)
  • Náhradní oblečení (možnost polití, pomočení ...)
  • Plastový kelímek na pití
  • Pyžamo (v případě, že Vaše dítě bude v MŠ spát)
  • Papírové kapesníky (jedno celé balení na měsíc)

Jiné osobní potřeby a hračky z domova si děti nosí do MŠ jen po domluvě rodičů s učitelkou. Jedná se o hračky, ke kterým mají děti citové pouto a často jim výrazně pomáhají urychlit adaptaci na nové prostředí. Ostatní hračky jsou zakázány do MŠ nosit.

Těší se na Vás kolektiv MŠ